PowerShell: robi różnicę.

Windows chyba nigdy wcześniej nie był tak dobrze przygotowany do automatyzacji. Automatyzacja zaś to powtarzalność, jakość, kontrola.

Wiem o PowerShellu bardzo dużo i chciałbym w przyszłości skupić się na wykorzystywaniu tej wiedzy by uczynić pracę innych znośniejszą, bardziej satysfakcjonującą, wolną od przypadkowych pomyłek.

Oprócz tego jestem aktywnym uczestnikiem wspólnoty zbudowanej wokół PowerShella. Znam wielu spośród MVP w dziedzinie PowerShella, członków zespołu produkt ten tworzącego. Dodatkowo sam ostatnio wstąpiłem do zaszczytnego grona Microsoft MVP. Dzięki temu nie obawiam się trudności. Wiem, że wspólnota, której jestem członkiem, zawsze wspólnym wysiłkiem znajdzie rozwiązanie. Zarówno mojego jak i Twojego problemu.

Jestem otwarty na propozycje współpracy, jeśli chcesz skorzystać z mojej wiedzy o PowerShellu, lub zatrudnić mnie na stanowisku gdzie wiedzę tą będę mógł wykorzystywać każdego dnia – zapraszam. Nie znaczy to, że nie lubię swojej obecnej pracy. Po prostu: wiem, że więcej satysfakcji dla mnie i korzyści dla innych wymaga ode mnie zmiany. Bez PowerShella ta zmiana nie byłaby możliwa.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: